Προμήθεια και τοποθέτηση HDPE μεμβράνης πάχους 2mm για επένδυση χωμάτινης δεξαμενής συνολικής χωρητικότητας 15000m3 σε θερμοκηπιακή μονάδα της Ελεύθερης επαρχίας Αμμοχώστου. Σκοπός η συλλογή και αποθήκευση όμβριων υδάτων για άρδευση καλλιεργειών.
Η ιστσοσελίδα χρησιμοποιεί cookies για την καλύτερη δυνατή εμπειρία. Για περισσότερες πληροφορίες διαβάστε την <a href="https://technochimiki.com.cy/politiki-aporritou/">πολιτική απορρήτου</a>.
Απολύτως Απαραίτητα Cookies
Τα απολύτως απαραίτητα cookies θα πρέπει να είναι πάντοτε ενεργοποιημένα για την σωστή λειτουργία της ιστοσελίδας.
Cookies Τρίτων Μερών
Η ιστοσελίδα μας δύνατε να χρησιμοποιεί cookies (π.χ. Google Analytics και Facebook Pixel) για να μελετούμε την χρήση των υπηρεσιών μας από επισκέπτες. Αυτό μας επιτρέπει να βελτιώνουμε το επίπεδο των υπηρεσιών που προσφέρουμε.